Redakcja

Zdjęcia-002  

  Dach nad głową to najważniejsza rzecz w życiu.

Redakcja naszego portalu porusza jedne z najważniejszych tematów w życiu każdego człowieka, ponieważ Nieruchomości, Budownictwo, Architektura to wszystko to co nas otacza i wewnątrz czego funkcjonujemy. Na łamach naszego czasopisma zgłębiamy zagadnienia z tych dziedzin ze świata dzisiejszego i cywilizacji nawet czasów starożytnych i średniowiecznych, aby ich porównanie stworzyło wnioski na temat optymalnie idealnej budowli, na którą czekamy w przyszłości. Sądzimy, że jedynie gruntowne poznanie historii rozwoju budownictwa jest wstanie natchnąć przyszłe pokolenia do twórczości architektonicznej, która będzie syntezą piękna i użyteczności.

Dach to najważniejszy element każdego budynku, bez niego obiekt nie przetrwa i nie spełni swojej funkcji użytkowej budynku. Dachy są także elementem podlegającym ciągłej restauracji, a ich awaryjność jest w budynku największa, dlatego muszą być ciągle obserwowane przez użytkowników budynku i natychmiast po zauważeniu przecieku lub pęknięć, naprawiane. Naprawy nieustannie przeciekających dachów w każdym nie pierwszej młodości budynku to standard.

Istnieją różne konstrukcje dachów, od tych najprostszych dachów papowych płaskich, po niezwykle skomplikowane konstrukcje przypominające gąszcz rusztowań. Po dachu możemy rozpoznać jak bardzo skomplikowaną konstrukcję całego projektu budynku ma oglądany obiekt. Im bardziej jest skomplikowana konstrukcja dachu, tym bardziej jest także skomplikowany cały projekt konstrukcji budynku, ponieważ każdy element konstrukcyjny dachu ma funkcję podtrzymywania elementu pionowego budynku.

Tymi i wieloma innymi zagadnieniami z dziedziny budownictwa zajmuje się nasze poczytne czasopismo, w którym znajdą Państwo wiele interesujących artykułów i reportaży, do któryś śledzenia zapraszamy.

Zdjęcia-003

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s