Witamy na portalu „Molibud”.

Zdjęcia-008

    W pierwszych słowach naszego portalu serdecznie witamy wszystkich czytelników internetu, którzy zawitali na karty naszego poczytnego czasopisma.

Tematem naszego portalu są nieruchomości i wszystko co się z nimi wiąże.

Poczynając od sposobów w jakie powstają budynki, a więc wszystko co się wiąże z projektami architektonicznymi budynków, poprzez ich zbudowanie, a więc techniki budowlane, jak również ich eksploatację, utrzymanie i obrót.

Budownictwo w naszym kraju od wielu lat świętuje rozkwit. Wciąż rosną możliwości polskiego budownictwa, które buduje sprawniej, szybciej i taniej z każdym rokiem. Dzieje się tak dzięki wprowadzaniu nowych technologii budowniczych i nowoczesnych sprzętów specjalistycznych wykorzystywanych w budownictwie. Powstaje wiele nowych budynków, a niektóre z nich są zaawansowane technologicznie i można je z powodzeniem zakwalifikować do światowej klasy budynków. I chociaż polskie wielkie miasta nie mogą się równać z wielkimi miastami krajów wysoko rozwiniętych cywilizacyjnie, to jest coraz lepiej w naszym kraju w dziedzinie budownictwa.  Na łamach naszego czasopisma będziemy prezentować osiągnięcia, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie w tym trudnym dziale, jakim jest budownictwo nieruchomości użyteczności publicznej. Zaprezentujemy wiele przykładów niezwykłej architektury na świecie, na których cały świat się wzoruje.

Rynek nieruchomości w naszym kraju ma pełne ręce roboty, ponieważ obroty Giełd Nieruchomości i Biur Obrotu Nieruchomościami są bardzo duże. Firmy tego typu mają wiele zleceń, zwłaszcza, że ceny nieruchomości spadają , a zarobki społeczeństwa rosną. Nasz portal postara się przybliżyć Państwu arkana obrotu nieruchomościami. Zaprezentujemy wiele przykładowych ofert i wiele przykładów rozwiązań problemów pojawiających się podczas obrotu nieruchomościami.

Każdy zainteresowany tematyką architektury i budownictwa znajdzie na naszym portalu wiele zagadnień, które z pewnością warto przeanalizować i opisać dlatego zachęcamy do śledzenia kolejnych postów ukazujących się cyklicznie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s